Maakera 30 sekundiga - Anita Ganeri pdf epub

ISBN: 9789949962853
VORM: PDF EPUB MOBI TXT
Faili suurus: 12,93

SELGITUS:

„Teadmised 30 sekundiga“ on uus teadussari, kus igasse raamatutesse on kogutud ühe valdkonna teemad ning esitatud nad kiirelt haaratavas ja lahedate illustratsioonidega formaadis. Igal teemal on algteadmised võimalik omandada vaid 30 sekundi jooksul, lõbusad lisaülesanded aitavad loetut kinnistada.--„Maakera 30 sekundiga“Selles haaravas raamatus noortele maa-uurijatele on maailma iga paik lahti seletatud – alates õhust atmosfääris kuni sulanud magmani meie jalge all. 30 olulisimat teemat, kõrbetest ookeaniteni, seletatakse lahti kiirelt haaratavalt 30 sekundi jooksul, toeks kolmesekundilised välkkokkuvõtted ja lahedad värviküllad illustratsioonid.Raamatu kuus teemalõiku on:Maakera kosmoses,Maa ülesehitus,ilm ja ilmastik,vesine maailm,hämmastavad ökosüsteemid jatuleviku maailm.

...ja Aafrikasse. Nutiajastul on väga lihtne nutitelefoniga klõpsida kümneid ja isegi sadu pilte, guugeldada mis iganes küsimust, navigeerida, surfida sotsiaalmeedias ja mida kõike veel ... Progetiigri tunnikava Tähine taevas ... . Selle kõige taga ... Hõbedale tuli slovakk Jakov Fak, kes ei eksinud üheski tiirus ja kaotas võitjale 5,5 sekundiga, vahendas BNS. Pronksmedali sai austerlane Dominik Landertinger (+14,2). Parima eestlasena sai Kalev Ermits 30. koha, kaotades Böle 3.39,8 (1+0+1+0). Rene Zahkna sai 59. ja Roland Lessing 60. koha, kaotust võitjale vastavalt 6.16,3 ja 6.42,2 ... Iga suure taristuprojektiga kaasnevad hirmud, oot ... Maa - Vikipeedia ... . koha, kaotades Böle 3.39,8 (1+0+1+0). Rene Zahkna sai 59. ja Roland Lessing 60. koha, kaotust võitjale vastavalt 6.16,3 ja 6.42,2 ... Iga suure taristuprojektiga kaasnevad hirmud, ootused ja arusaamad, mis omakorda kujundavad kuulujutte, millel on kombeks juurduda ja oma elu elama hakata. Nii pole põhjust imestada, et Eestit ülejäänud Euroopaga ühendava raudteeprojekti kohta on liikvel erinevaid müüte, mida aitab ümber lükata Rail Baltica Eesti projekti koordinaator Kristjan Kaunissaare. ILM 30 SEKUNDIGA Autor: Dr Jen Green Hind: raamatupoes 10,90 EUR soodushind 8 EUR. MAAKERA 30 SEKUNDIGA Autor: Anita Ganeri Hind: raamatupoes 10,90 EUR soodushind 8 EUR. Ostes sarja 4 raamatut ... Diplomi põhi, A4 formaadis - Maakera (Globe) Sobilikud ka kutsete, tänukirjade, aukirjade, menüüde ja muu sellise tegemiseks. Samuti saab kasutada ka lihtsalt disainpaberina. Diplomipõhjadele saab trükkida kõigi tindi- ja laserprinteritega ning saab kasutada ka koopiamasinas. Lehe grammkaal 170 grammi ruutmeetri kohta. Võimalik osta paki kaupa, pakis 25 lehte. Paki ostmisel hind ... Puutevabalt ja 30 sekundiga lühinägelikkusest vabaks - kuidas see käib? Loe artiklit. 01:31. TV. 1. Homses Arteris: Krabi kooli vapustused ja maakera nigel tervis Loe artiklit Vaata videot. Sisuturundus. Tervis. 6. Kuidas kaitsta ennast ja teisi, kui pereliige on haigestunud? Loe artiklit. Sisuturundus....