Süda teeb kohati muret E-raamat


Süda teeb kohati muret - Konn ja Kaamos pdf epub

HIND: TASUTA

TEAVE

KEEL: EESTI
AJALUGU: 2017
KIRJUTAJA: Konn ja Kaamos
ISBN: 9789949581337
VORM: PDF EPUB MOBI TXT
Faili suurus: 10,35

SELGITUS:

Selle raamatu lehekülgedel voogabtavaliste inimeste natuke ebatavaline elu.Kaks blogisaurust– Konn ja Kaamos –lasid voolama pikka aega tammi taha kogunenud loominguoja.Heatahtlik ja siiras „ikkagi vana kooli mees” Armand ja kriuksuga muinasjutte, legende ning taevaste lugude tõlgendusi, sekka hingelt äraütlemist vajavaid luulelullasid.Konn (lendavkonn.blogspot.com)Kaamos (kevatulebikkagi.blogspot.com)

...iga või pumbaga - mõlemad võivad ühel päeval üles öelda ... Süda jätab lööke vahele ja teeb topeltlööke - Perekooli Foorum ... . Isand Konn pakub Tallinnas, Veski Kõrtsis, oma signatuuriga vääristatud ilukirjanduslikku teost "Esimesed sada.Segadus" hulgihinnaga 5 eurot eksemplar. Lisaks saab huviline soovi korral ja täiesti tasuta ostuga kaasa hinnatud autorite kollektiivi Konn&Kaamos juttude kogumiku "Süda teeb kohati muret". Nõuandeiva kui süda teeb muret..., SPORT TERVISEKS; 5. oktoober 1997, 0:00. Nõuandeiva kui ... Meie kõigi süda käib vahel rütmist väljas, aga millal ... ... ..., SPORT TERVISEKS; 5. oktoober 1997, 0:00. Nõuandeiva kui süda teeb muret..., SPORT TERVISEKS ... Süda püüab edutult oma inimest mõista ja temaga sammu pidada, kuid on jõudmas kannatlikkuse viimse piirini. Viimases hädas püüab ta oma inimest kõnetada, panna mõistma, sundida rahunema, kohati ka ähvardada või meelitada. Muidugi tulemuseta. Pigem saab Süda ise südamelt ära rääkida, muud ei midagi. Meie kõigi süda käib vahel rütmist väljas, aga millal tunda muret? Mariliis Pinn 8 ... Ööpäevas teeb süda umbes 200-300 vahe­lööki. Kokku teeb süda ööpäevas 100 000-120 000 lööki ... Nüüd teist kuud järjest olen tähele pannud ja jälginud ja jõudnud vist järeldusele, et ovulatsioonist kuni päevadeni võib olla mul rohkem vahelööke. Ov oli siis hakkasin vastikult palju neid tundma ja tunnen siiamaani. Nüüd aga natuke aega tagasi jäin telekat vaatama ja siis tundsin jälle vahelööke ja katsusin siis pulssi ja tundsin lausa kuidas meeletu hirm tekkis :S tundsin ... Ärimehele teeb süda muret. Eestis moodustavad südameveresoonkonna haigused kõigist haigustest 60 protsenti, mis on viiendiku võrra enam Euroopa keskmisest. Suurim risk haigestuda on töökoormuse all ägavatel tippjuhtidel ja firmaomanikel. «Infarktist ei parane kunagi. Küsimus on selles, kas suudame haiguse seisma panna või selle kulgu ... Inimesed, kes võtsid kirjutada paar head sõna oma blogituttavate iseloomustamiseks, olgu, et toimetaja tegi muu valiku, ei pea raamatuihaldajate hordidega öises sabas trügima.
Kui me Konnaga kokku saame (teist korda bloginduse ajaloo juures ja eelmine neist jääb juba aaaaaaaaaaaastate taha), tekitame nimeliselt signeeritud köite ja hoolitseme selle kohalejõudmise eest. Neljandik südamearsti vastuvõtule tulnutest on nooremad kui 40aastased. Seega noored inimesed. Nad kaebavad kiire pulsi, piiripealse või natuke kõrgema vererõhu pärast, aga muret teeb ka ebamugavustunne rinnus ja õhtuti pärast päevasid tegemisi südames esinevad tüütud vahelöögid. Süda igatses mul leida rahu (2) Süda ihaldab laineid : valss (1) Süda ihaldab õnne (4) Süda Itaaliast (1) Süda ja hing (1) Süda ja kivid : romaan (2) Süda ja rusikad : suur spordiromaan. (1) Süda jääb truuks kodumaale..." : duetile klaveri saatel (1) Süda kahele : romaan (1) Süda kevadtuules (1) Süda, kuhu olen registreeritud (1 ... RE: Beebi kaal ei tõuse - murest süda paha. Tere! Ma saan teemaalgatusest aru, et muret teeb see, et laps on viimase 6 nädalaga juurde võtnud vaid 200gr, samas kui eelneva 3 kuu kaaluiive on olnud enam kui 1 kg kuus?! Ka mina muretseksin sellise asja pärast ja saan teemaalgat...