Siiri ja kolm Ottot E-raamat


Siiri ja kolm Ottot - Tiina Nopola pdf epub

HIND: TASUTA

TEAVE

KEEL: EESTI
AJALUGU: 2002
KIRJUTAJA: Tiina Nopola
ISBN: 9789949932948
VORM: PDF EPUB MOBI TXT
Faili suurus: 11,58

SELGITUS:

Siiri igätses hindäle sõpru. Tä kaes imä kõttu ja küsüs : "Kas sääl om tita?" Ku titat ei tulõ, taht Siiri pinni. "Kõnõlõmi tuust tunni ao peräst," ütlese´ esä ja imä. Ku esä ja imä unõhtasõ´ pini asa, otsustas Siiri esi´ hindäle pini otsi. Piniotsmisõ matkal saa tä kolmõ Ottoga tutvas. Kas väiku-Otto, keskmäne-Otto ja suur-Otto lahendassõ´ Siiri pinimurõ?

... aga neli last, kirjutab Kroonika. Siiri Sõnajalg: mees ei julgenud mulle öelda, et meie poeg on surnud - Pere - sõbranna ... Siiri ja kolme Ottoa - Suomalainen.com ... .ee Siiri kaipaa itselleen kaveria, Hän katselee äitinsä vatsaa ja kysyy: "Onko siellä vauva?" Kun vauvaa ei tule, Siiri haluaa koiran. "Keskustellaan siitä tunnin päästä", isä ja äiti sanovat. Kun äiti ja isä tuntuvat unohtavan koko koira-asian, Siiri päättää hankkia koiran itse. Koiranhakumatkalla hän tutustuu kolmeen Ottoon. Köp Siiri ja kolme Ottoa.

Siiri kaipaa itselleen kaveria, Hän katsel ... Siiri ja kolm Ottot - Lasteraamatud - Raamatud ... . Koiranhakumatkalla hän tutustuu kolmeen Ottoon. Köp Siiri ja kolme Ottoa.

Siiri kaipaa itselleen kaveria, Hän katselee äitinsä vatsaa ja kysyy: "Onko siellä vauva?"

Kun vauvaa ei tule, Siiri haluaa ... siiri ja kolm ottot „Miks sa rohkem lapsi ei sünnitanud?" küsib Siiri emalt. „Ma tahaksin, et meie peres oleks kaks last!" „Tuli ainult üks," vastab ema, „aga ma olen ka selle ... Valehtelija Sävel, sanat ja sovitus Juha Kärkkäinen (Nähdäksesi laulun sanat paina: "NÄYTÄ LISÄÄ") Äänitekniset studiotyöt tekivät Juha-Pekka Pusa (kitarat, ... Siiri on väike tüdruk, kes igatseb endale õde või venda. Või siis vähemasti koera. Koeraotsingutel saab ta tuttavaks kolme poisiga - Väikese, Keskmise ja Suure Ottoga. Sellest räägib raamatu esimene lugu. Teine lugu räägib toredast sünnipäevakingist ja kolmandas loos uurib Siiri koos Ottodega tähti. Siiri kaipaa itselleen kaveria, Hän katselee äitinsä vatsaa ja kysyy: "Onko siellä vauva?" Kun vauvaa ei tule, Siiri haluaa koiran. "Keskustellaan siitä tunnin päästä", isä ja äiti sanovat. Kun äiti ja isä tuntuvat unohtavan koko koira-asian, Siiri pä... Download Enemmän empatiaa ja myötätuntoa Sirpa Tietäväinen. Download Ennen ja nyt: Runoja Tuula Salomaa. Download Forbannelsen - May Lis Ruus pdf. Download Forum II Antti Kohi. Download Gastroenterologia ja hepatologia Martti Färkkilä ......