Veerekese Pääl E-raamat


Veerekese Pääl - Margit Peterson pdf epub

HIND: TASUTA

TEAVE

KEEL: EESTI
AJALUGU: 2013
KIRJUTAJA: Margit Peterson
ISBN: 9789949929894
VORM: PDF EPUB MOBI TXT
Faili suurus: 12,28

SELGITUS:

2013 aasta esimesel novembril ilmunud "Veerekese Pääl" kõneleb eluäärtel kõndimisest. Teadagi on meil kõigil erinevaid hingeseisundeid ja luule on hetkelise hingeseisundi peegeldus. Sellesse kogumikku on koondatud minu luulemaailma romantilisem pool. Kirjutan äärest äärde. Vahel olen nagu laperdav leht sügistuules, vahel kõnnin kahel jalal. Vahel on hetki kus inimene ei adu kas talle on avatud Paradiisi- või Põrguvärav, ei tea kumbast uksest siseneda, siis ta kirjutab äraolevaid värsse. Nii on ka minuga juhtunud, kui olen mõne lähedase kaotanud või kui vaatan valusate silmadega haiget ühiskonda, kus valitseb ebavõrdsus. Valu on see mis tihtilugu haarab paberi ja pliiatsi järgi. Tihti ilmutavad luuletused mulle ennast öösiti, ajavad voodist välja ja haaravad sulepea.

...aamatut" Veerekese Pääl", mille illustratsioonid teeb Aldo Roomere, hea käega kunstnik ja kaanefoto pärineb (nagu eelnevate kogumiikkude puhul) Pärnu fotograafi Eimar Kulli kogust ... PDF Istsõ ma maailma veerekese pääle - Uma Pido ... . Istsõ maailma veerõkõsõ pääle. play_circle_filled Video . sõnad rahvasuust / Kaarel Kilvet :,: Istsõ maailma veerekese pääle, veerekese pääle, veerekese pääle. 7. juulil 2016 kl 16 avas klaasikunstnik Ivo Lill Vastseliina linnuse muuseumis oma näituse MAAILMA VEEREKESE PÄÄL.

Näitust tehes mõtles kunstnik oma heale sõbrale, kaks aastat tagasi lahkunud filmirežissöör Peeter Brambatile, kes pühendas olulise osa oma loomingust Seto kultuu ... Veerekese pääle - YouTube ... .

Näitust tehes mõtles kunstnik oma heale sõbrale, kaks aastat tagasi lahkunud filmirežissöör Peeter Brambatile, kes pühendas olulise osa oma loomingust Seto kultuurile. Mõlemad mehed leidsid endale maakodud siin maailma veerekese pääl, üks ühel ja teine ... 2013 aasta esimesel novembril ilmunud "Veerekese Pääl" kõneleb eluäärtel kõndimisest. Teadagi on meil kõigil erinevaid hingeseisundeid ja luule on hetkelise hingeseisundi peegeldus. Sellesse kogumikku on koondatud minu luulemaailma romantilisem pool. Kirj Maailma veerekese pääl Jutt sellest, kuidas kord kaks noort inimest läksid laia ilma rändama, et otsida avaramat silmapiiri, teistmoodi mõtteviise, looduse lumma ning lõpuks iseennast. neljapäev, 30. juuni 2011 50+ videos Play all Mix - Parvepoisid - Istsõ ma maailma veerekese pääl YouTube; Parvepoisid - Metsa läksid sa - Duration: 3:21. Viiner 55,944 views. 3:21. ... Olen Margit Peterson, kolumnist, literaat, poetess, kirjanik, lastekirjanik, Pärnu kirjandusõhtute peakorraldaja j...